امروز : ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ | 2019 17 September
تاریخ : دوشنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۲ | ساعت ۱۱:۵۰

چاپ

معاون محترم سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور با برنامه های شهرداری املش آشنا شد

معاون محترم سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور با برنامه های شهرداری املش برای توسعه و پیشرفت این شهر آشنا شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری املش، در جلسه ای که با حضور آقای رهبری نماینده محترم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی، دکتر نوروزپور معاون محترم سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور، مهندس کرمی مدیر کل محترم دفتر امور شهرداری و اعضاء شورای اسلامی شهر املش حضور داشتند برنامه های شهرداری و شورای اسلامی شهر املش برای پیشرفت و توسعه این شهر تشریح شد.
مهندس پورقربان شهردار املش در این جلسه به معرفی شهر تاریخی املش پرداخت و گفت: املش از جمله شهرهای مهم فرهنگی، تاریخی و گردشگری استان گیلان است که شهرداری و شورای شهر تمام تلاش خود را برای افزایش خدمات رسانی به مردم با فرهنگ این دیار بکار بسته است.
وی به بیان مشکلات شهرداری املش و اجرای برخی پروژه ها از جمله ایجادد بازارچه شهر پرداخت و خواستار پیگیری تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی، موضوع بافت قدیمی شهر، تغییر جایگاه دپوی زباله، تشکیل سازمان حمل و نقل و سازمان آرامستان، اختصاص اعتبار برای رسیدگی به وضعیت کوچه ها و معابر و … شد.
جانعلی پور عضو شورای اسلامی شهر املش نیز در این جلسه با اعلام رضایت از عملکرد مهندس پورقربان شهردار املش گفت: براساس نظرسنجی هایی که از مردم املش صورت گرفته شهروندان املشی از عملکرد شهرداری و مهندس پورقربان رضایت کافی دارند.
وی افزود: از نماینده مردم املش و رودسر در مجلس و معاون سازمان شهرداریهای کشور می خواهیم به املش برای حل مشکلات این شهر نگاه ویژه ای داشته باشند. در ادامه این جلسه هریک از حاضران برای تصمیم گیری در مورد حل مشکلات شهر املش نظرات خود را بیان نمودند.
P1360505
P1360511

پاسخ دهید

آرشیو