امروز : ۱ آبان ۱۳۹۸ | 2019 23 October
تاریخ : پنجشنبه , ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ | ساعت ۹:۵۳

چاپ

شهردار املش از نصب تلویزیون شهری در این شهر خبر داد

به گزارش روابط عمومی شهرداری املش، شهردار املش از نصب تلویزیون شهری در این شهر خبر داد و گفت: نصب تلویزیون شهری در راستای ارتقاء فرهنگ اطلاع رسانی و تبلیغات شهری و ایجاد بسترهای مناسب و مطمئن جهت تبادل اطلاعات و تبلیغات شهری و همچنین ارائه پیامهای فرهنگی، اجتماعی و بهداشتی به شهروندان، اجرای تبلیغات بازرگانی، پیام های اطلاع رسانی مربوط به ادارات پیام های تبریک و تسلیت، اصناف و شرکتها صورت می گیرد.
مهندس پور قربان در ادامه افزود:این طرح با مشارکت بخش خصوصی راه اندازی می شود و بعد از نصب تلویزیون عملکرد دستگاههای اجرایی، پخش تبلیغات، انیمیشن های آموزشی و تبلیغات مؤسسات و شرکتها از این طریق صورت خواهد گرفت.
شهردار شهر املش با اشاره به ضرورت زیباسازی و مبلمان شهری اظهار کرد: زیباسازی و بهسازی فضاهای شهری در راستای بالا بردن نشاط، شادابی و بهداشت روانی شهروندان در راستای ایجاد شهر سالم و بهره وری بالا از تأسیسات و تجهیزات عمومی شهر می تواند در ایجاد نشاط اجتماعی مؤثر باشد. وی در پایان با تأکید بر حمایت مدیریت شهری از بخش خصوصی افزود: طی برنامه زمانبندی شده این سازه به زودی در سطح شهر نصب خواهد شد.

2 پاسخ به “شهردار املش از نصب تلویزیون شهری در این شهر خبر داد”

  1. ya ali می‌گه:

    کجا نصب میکنید

پاسخ دهید

آرشیو