امروز : ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ | 2019 17 September
تاریخ : چهارشنبه , ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ | ساعت ۱۰:۰۴

چاپ

جایگاه زباله املش پس از ۳۰ سال ساماندهی شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری املش، شهردار املش در گفتگویی افزود: رشد شهر نشینی، مدیران شهری را بر آن می دارد که با برنامه ریزی و دور اندیشی، مسائل شهری از جمله مدیریت پسماند و دفع زباله های شهری را بررسی کنند.
وی افزود: شهرداری املش درخصوص بالا بردن سطح شرایط زیست محیطی به پاکسازی و دفن زباله هایی که در مسیر سایت دفن زباله و به صورت غیر اصولی تخلیه شده بودند اقدام نمود.
مهندس پورقربان گفت: با توجه به بازدیدی که از معدن دفن زباله املش واقع در کیازنیک و وضع بسیار نامناسب آن صورت گرفت مشاهده شد که به صورت غیر اصولی زباله ها تخلیه می شدند که این بی احتیاطی در آینده علاوه بر ایجاد خطرات زیست محیطی موجب تولید بوی نامطبوع خصوصا در اوایل واواخر روز می شد که این مسئله مشکلات عدیده ای را برای ساکنین کیازنیک فراهم آورده بود. بر همین اساس قرار بر این شد تا به کمک کلیه امکانات و تجهیزات شهرداری به صورت فشرده به دفع زباله بپردازد.
در پایان پورقربان افزود: در سنوات گذشته برای از بین بردن زباله اقدام به آتش زدن آن ها می نمودند که این امر باعث اشاعه امراض به اطراف می شد بر همین اساس تصمیم بر این شد تا منبعد زباله ها بصورت اصولی و بهداشتی در زیر خاک دفن گردند.
12
3
4
5
6
7
8
9

پاسخ دهید

آرشیو