امروز : ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ | 2019 17 September
تاریخ : سه شنبه , ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ | ساعت ۱۳:۰۰

چاپ

توجه ویژه شهرداری املش به ورزش کارکنان

به گزارش روابط عمومی شهرداری املش، مهندس پورقربان اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های مدون و جامع، فرصت مناسب برای ورزش در اختیار پرسنل قرار داده شده و نگاه ویژه این شهرداری به مقوله ورزش و مهیا نمودن برنامه های شاد و مفرح برای کارکنان همواره متفاوت بوده و سعی شده که در وهله نخست امکانات رفاهی و تفریحی آنان به شکل مطلوبی فراهم شود.
وی در ادامه با اشاره به اینکه توجه به ورزش کارکنان شهرداری، راهی برای افزایش راندمان کاری است گفت: یکی از وظایف و اهداف این مدیریت، برنامه ریزی و بسترسازی مناسب به منظور ایجاد فعالیت های ورزشی و تفریحی است و نقش ورزش و ارزش پرداختن به آن را به عنوان یک ضرورت انکارناپذیر در زندگی امروز نمی توان نادیده گرفت.
مهندس پورقر بان افزود: تحقق این هدف در یک سازمان و یا یک اداره یعنی به دوش کشیدن وظیفه تأمین سلامت جسمی و روح کارکنان آن سازمان و از این رو توجه به نیازهای حرکتی کارکنان در برنامه ریزی ورزشی و فرهنگ سازی به منظور جلب مشارکت ورزشی آنها و خانواده هایشان اهمیت زیادی دارد. وی درباره اقدامات شهرداری املش تصریح کرد: این شهرداری در ایام هفته با برگزاری مسابقات مختلف ورزشی و خرید ست های ورزشی برای پرسنل شهرداری توانسته گامهایی را در این زمینه بردارد.

پاسخ دهید

آرشیو