امروز : ۱ آبان ۱۳۹۸ | 2019 23 October
تاریخ : یکشنبه , ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ | ساعت ۱۱:۵۱

چاپ

برگزاری جشن بزرگ انقلاب در املش

شهردار املش از برگزاری جشن بزرگ انقلاب در ۱۶ بهمن ماه در این شهر خبر داد.
مهندس حسن پورقربان اظهار کرد: دهه فجر فرصت مناسب و با ارزش جهت تداوم راه انقلاب اسلامی است و خاطرنشان کرد : سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصتی است تا خدمات، دستاوردها و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی در قالب برنامه های متنوع دهه فجر به مردم ارائه شود.
وی با بیان اینکه گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نقطه عطف تاریخ انقلاب بوده و از افتخارات ما به شمار می رود، بنابراین وظیفه همه مردم و مسئولان است که با استفاده از تمام ظرفیت های خود این ایام تاریخی را گرامی بدارند.
مهندس پورقربان با اشاره به برنامه های شهرداری املش در ایام الله دهه مبارک فجر تصریح کرد: فضاسازی شهر یکی از مهمترین برنامه های شهرداری در دهه فجر است که این مهم با آذین بندی و نصب پلاکارد و بنر در خیابان ها و معابر اصلی شهر اجرا شده و برنامه های متعدد دیگری نیز در دستور کار قرار دارد.
وی همچنین از برگزاری جشن بزرگ فجر انقلاب در این شهر خبر داد و گفت: با هماهنگی های صورت گرفته، مراسم جشن پیروزی انقلاب با حضور اقشار مختلف مردم و با اجرای برنامه های متنوع و حضور هنرمندان مطرح صدا و سیمای گیلان در سالن شهدای املش برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: این جشن با عنوان “جشن بزرگ انقلاب در بهشت گیلان” شامل برگزاری مسابقه، نمایش، طنز، اجرای موسیقی سنتی و پاپ و شعبه بازی است.
1
IMG_1684(1)
72958_109977299183057_2070717272_n

پاسخ دهید

آرشیو